by
on
under oddíly
tagged
Permalink

OLDSKAUTI.CZ – 6.OS klub z Kateřinic

Nastal čas, aby dali kateřiničtí skauti pojmu OLDSKAUT ten správný význam :-).

V 6.OS klubu se sešla parta, která má podvědomě chuť pokračovat v čemsi podobném, jako tomu u nich ještě před pár lety bylo když byli pravověrnými členy ŠESTKY, JEŠTĚREK či LVÍČAT. Vzletně bych to mohl formulovat jako oblíbené kliše – “pokračování ve skautingu jako celoživotní cestě a životnímu stylu”. Budu trochu méně vzletný a použiju citaci Janky Pfeifferové “… pokračovat v každém věku, hledat pro každé údobí života přiměřené naplnění”.

A co vlastně 6.OS činí? V podstatě to co doposud jeho členové dělali – když klub neexistoval. Udržet dobrou partu a pomáhat dle svých možností a schopností tam, kde je toho třeba.

Samostatný web OLDSKAUTI.CZ >>>

DBCB - OLDSKAUTI

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *