by
on
under oddíly
tagged
Permalink

TŮLAVÉ PAPUČE – 36.OS klub ze Vsetína

Proč? jsme slyšeli nejen na střediskové radě. Proč? jsme si říkali i my mezi sebou. Nápad se zrodil při náhodném únorovém setkání „gangu čtyř“ (rozuměj čtyř střediskových vůdců – bývalých a současného) na běžkách mezi Trojákem, Bludným a Kateřinicemi.

Při koštování slivovice z plucek se kuly plány kam by se dalo na běžkách, pěšky či raftech, s kým a kdy. A v teple příbytku Dazulových uzrála myšlenka založení klubu OS.

Protože zkušenosti s nahodilým hledáním zájemců o tu kterou akci, obyčejně ještě na poslední chvíli, byly nic moc, zamýšleli jsme se nad sestavením adresáře potencionálních abonentů. A vycházeli nám především současní či bývalí skauti, jejich rodinní příslušníci a kamarádi. Z toho už byl jen krůček k nápadu na klub OS.

A tak byl 11.3.2004 založen 1.klub OS „Túlavé papuče“ (pod tímto heslem nás již předtím nějakou dobu zval Pajtáš na své aktivity), pod vedením Jitky Kretové – Jitmelky.

Samostatný web TŮLAVÝCH PAPUČÍ >>>

TP

 

 

One Comment

on “TŮLAVÉ PAPUČE – 36.OS klub ze Vsetína
One Comment on “TŮLAVÉ PAPUČE – 36.OS klub ze Vsetína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *