by
on
under Zprávy
Permalink

Chlapecká družina Šneků že ŠESTKY má po náboru 10 členů!

Šnekům z kateřinické ŠESTKY se povedl husarský kousek. na oddílové radě naplánovali a připravili nábor pro skomírající chlape komu družinu.

V době pravidelných družinovek byla připravena jedna z těch náročnějších – paintbolová.

Chlapecká družina ŠNECI je součástí kateřinického skautského oddílu ŠESTKA. Chlapci se schází každou středu v 16:30 v našem Dětském bezbariérovém centru Březiny, kde mají svojíklubovnu.

Každá družinovka je naprosto jiná – o to se stará předevšímFerda – Tomáš Dančák, rádce družiny ŠNEKŮ, dlouholetý člen ŠESTKY a student 3.ročníku stavební průmyslovky.

Ve středu 19.března 2014 byla celá družinovka zaměřená na PAINTBAL. Hoši na tuto družinovku pozvali i ogary, kteří nejsou členy ŠESTKY.

Více fotek si prohlédni třeba na Facebooku >>>

One Comment

on “Chlapecká družina Šneků že ŠESTKY má po náboru 10 členů!
One Comment on “Chlapecká družina Šneků že ŠESTKY má po náboru 10 členů!