Podporují nás

Činnost neziskové dobrovolnické organizace jako je naše se nebejde bez přízně a přímé podpory rodičů, místních radních, odrostlých členů a dalších příznivců :-)
Vsetínští skauti mají to štěstí, že zastupitelé v městské radě jejich činnost moudře považují za prospěšnou. A tak se každoročně (převážně) úspěšně skauti ucházejí v grantových řízeních o příspěvek na významné akce, podporu na provoz Skautského domu atd.

Dlouhodobě nás podporují

Vůdcové oddílů – a ostatní činovníci skautského střediska Vsetín, kteří každý měsíc věnují zdarma desítky i stovky hodin svého volného času pro naše skautské společenství.vsetin_znak2

Město Vsetin – převod “skautského domu” do našeho vlastnictví, podpora projektu DBCB několikamiliónovou půjčkou, podpora celoroční činnosti skautských oddílů na táborové vybavení, provozní náklady kluboven, vzdělávání vůdců oddílů a akcí, které pořáme pro veřejnost.

 

Ústředí Junáka a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy – podpora na táborové vybavení, víkendové akce a provozní náklady, podpora akcí, které pořádáme a programů pro neorganizovanou mládež.

zlinskykraj_logo Zlínský kraj

– finanční podpora našeho projektu „Spolu na jedné lodi“ ve výši 55.000,- Kč z programu MaS04-16 „Naplňování koncepce podpory mládeže ve Zlínském kraji. Poděkování Zlínskému kraji a fotografie z akcí projektu.

 

LACHIM spol.s.r.o. – dlouhodobá finanční a materiální podpora vsetínských skautů a projektu DBCB

lachim

Zásobování teplem Vsetín a.s. – přímá finanční podpora našich aktivit

ztv_logo

Ministestvo pro místní rozvojEvropská unie – program SROP 3.1 a SROP 3.2 – projekt DBCB

eusrop

gs_logoGlass service inc.

– přímá finanční pomoc

sychrovnetSychrovNET

– náš poskytovatel internetového připojení ve Skautském domově na Rybníkách nám dává na své služby výraznou slevu.

adk_vsetinADK Vsetín

přímá finanční podpora naší činnosti

V roce 2016 nás dále podpořili:

Pavel Sluštík, Ratiboř – přímá finanční podpora 6. oddílu Kateřinice

Naše podporovatele v minulých letech najdete na našem starém webu.